گروه بازرگانی پارسه

گروه بازرگانی مواد معدنی پارسه

گروه بازرگانی مواد معدنی پارسه فعالیت خود را با استخراج، تولید و فروش نمک دریایی در سال 1382 آغاز و طی سال ها با گذراندن پیچ و خم بازار تجارت مواد معدنی و کسب تجارب ارزنده، فعالیت خود را در حوزه های دیگر مواد معدنی مانند خاک های صنعتی، سنگ های ساختمانی، معادن فلزی و سنگ های نیمه قیمتی گسترش داده است.

این گروه در سال 1396 با توجه به حضور کمرنگ حوزه ی معدن در دهکده ی مجازی، وبسایت پارسه ماین را راه اندازی نمود. در حوزه معدن و به ویژه در ایران کمتر به تاثیر و نقش و کارکرد ابزارهای ارتباطی نوین پرداخته شده و به همین دلیل تعداد مجموعه های فعال معدنی که از ابزارهایی مانند وب سایت بهره برداری می کنند در مقابل بیش از  7500 معدن موجود در ایران بسیار ناچیز می باشد.

گروه بازرگانی مواد معدنی پارسه متشکل از کارشناسان خبره و زبده در حوزه های بازرگانی و بازاریابی بین المللی، مشاوره، تبلیغات و امور حقوقی معادن و … می باشد. تیم پارسه پایداری و رشد گروه خود را علاوه بر حرفه ای بودن در کار،  در گرو پایبندی به اصول و ارزش های اخلاقی، صداقت و مشتری مداری می داند و اعتقاد دارد بزرگ ترین سرمایه هر گروه تجاری، رضایت مشتری است. این تیم با راه اندازی وبسایت “پارسه ماین” خدمتی نوین در عرصه معرفی و فروش مواد معدنی  کشور پهناور جمهوری اسلامی ایران ارائه نموده است.

هدف این گروه ارائه  اطلاعات دقیق و به روز مواد معدنی موجود در ایران جهت متقاضیان داخلی و خارجی می باشد تا مصرف کنندگان بتوانند تصمیمات لازم را بر پایه اطلاعات جمع آوری شده خود مورد تجزیه و تحلیل و بررسی و تصمیم گیری قرارداده و نیاز خود را بر مبنای اصل برد-برد، میان تامین کننده و مصرف کننده، تامین نمایند.